Akdeniz Dinamik Gençlik Yönetimi, Bilek Güreşi Ekibiyle Biraraya Geldi

Antalya Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü yönetimi, bilek güreşi ekibiyle yemekte biraraya geldi.

Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Spor Komisyonu Başkan yardımcısı ve bilek güreşi antrenörü Mehmet Güneş’in yönetiminde, Antalya Öğretmenevi’nde bilek güreşi Ekibi ve kulüp yönetimi arasında birlik yemeği organize edildi.

19 Ekim 2016 Çarşamba günü kulüp yönetimiyle bilek güreşi sporcularının kaynaşması, yeni dönem çalışmalarında izlenecek yollar, fikir alışverişi yapmak, sporcuların bireysel görüşlerini almak, bilek güreşi yapan sporcularla birlikte okul seçmelerine katılarak, yeni bilek güreşi sporcularına örnek olmak gibi konuların da işlendiği muhabbet yemeğinde, ata sporumuz bilek güreşi adına birlik mesajı çıktı.

Genç sporcular katılmış oldukları yemekte; “Başta Antalya olmak üzere, Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü’nü Aralık ayındaki Kulüpler Arası Bilek Güreşi Şampiyonası’nda başarıyla temsil edeceğiz. Kulübümüzün bizi keşfedip bu spora yönlendirdiği gibi okullardaki tanıtım faaliyetlerinde de örnek sporcular olarak Atasporumuz Bilek Güreşi’ni öğrenci kardeşlerimize birlikte sevdireceğiz.” dediler.

Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü başkanı Adem Aydın; “Başta Antalya Öğretmenevi müdürü ve Türkiye İzcilik Federasyonu Antalya İl temsilcisi Erhan Baydur’a bizi bu güzide mekanda ağırladığı için, kulübümüz bilek güreşi ekibine de bizleri müsabakalarda gururla temsil ettikleri ve destek verdikleri için teşekkür ediyorum. Gençlerimizle güzel bir buluşma oldu. Bu alanda üzerimizde çok emeği geçen spor komisyonu başkan yardımcımız Mehmet Güneş’e göstermiş olduğu gayretler için de ayrıca teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Yemek toplu fotoğraf çekimiyle tamamlandı.

Leave a Reply