2019 Gaziantep Erkekler Bilek Güreşi Turnuvası Zorlu Geçen Müsabakaların Ardından Sona Erdi.

Seyyah Gençlik Spor Ve İzcilik Kulübünün , Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği , Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin sponsor olduğu ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destek verdiği 2019 Gaziantep Erkekler Bilek Güreşi Turnuvası zorlu geçen müsabakaların ardından sona erdi.

Talat Özkarslı Spor Salonunda yapılan turnuva yoğun ilgiyle karşılandı. 5 siklette toplamda 250 sporcunun kıyasıya mücadele ettiği turnuvada sporculara ödüllerini Gaziantep İl Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürü Ahmet Kölemen , Spor Şube Müdürü Serhat Polat , Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ünal, Seyyah Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Spor Komisyonu Başkanı Ufuk Çıngırlar ve Bilek Güreşi İl Temsilcisi Yakup Cin’in elinden aldı.

Ödül töreninde konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ünal sporun önemine değinerek ata sporumuz olan bilek güreşinin bir spor dalı olarak yaşatılmasında katkıda bulunan yetkililere, sporculara ve ilgili kişilere teşekkür etti. Teşekkür konuşmasının ardından protokolün dereceye giren sporcularına ödüllerini vermesinin ardından tören renkli görüntülerle sona erdi.

Leave a Reply