Akdeniz Dinamik Gençlik Bilek Güreşi Takımı, İl Spor Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Antalya Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü bilek güreşi takımı, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirildi.

Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Bilek Güreşi ekibi Kulüp Başkanı Adem Aydın, Spor Komisyonu başkanı Beytullah Aktaş, İlyas Demiralp, Dünya Bilek Güreşi birincisi Ferit Osmanlı, 2017 Bilek Güreşi Türkiye birincisi Serkan Bayram, Türkiye 3’üncüsü Muammer Taylı ile yarışma sonrası bir dizi ziyarette bulunmak için Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacı Caferoğlu’nu ziyaret etti.

Kulüp başkanı Adem Aydın Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü’nün faaliyetlerini anlattıktan sonra Bilek Güreşi ekibinin Antalya adına göstermiş olduğu başarıyı anlatarak, “kazanmış olduğumuz Türkiye Şampiyonluğu ve dereceleri Antalyamız’a hediye ediyoruz” dedi.

İl müdürü Hacı Caferoğlu, Akdeniz Dinamik GSK’nın gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür ederek, bu derecelerin hangi çalışma ortamında elde edildiğini merak ettiğini belirtip, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün tüm salonlarının böyle başarılı sporcular tarafından doldurulması gerekliliğini vurguladı. Ayrıca Burhanettin Hacı Caferoğlu Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü’ne çalışmalarını devam ettirebilmeleri için bir salon tahsis edecekleri sözünü verdi. Dünya Bilek Güreşi birincisi Ferit Osmanlı ile özel olarak ilgilenen Hacı Caferoğlu Osmanlı ile tanışma fırsatı bulduğu için de ayrıca memnun olduğunu dile getirdi.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

Leave a Reply