İstanbul GÜÇLÜDER, “Bağcılar Liseler Arası Bilek Güreşi Yarışması” Düzenliyor

İstanbul Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (GÜÇLÜDER), “Bağcılar Liseler Arası Bilek Güreşi Yarışması” düzenliyor.

Bilek Güreşini tanıtmak, gençlerimize sporu sevdirmek amacı ile 24 Şubat 2016 Çarşamba günü Bağcılar Yıldıztepe Gençlik Merkezinde tertip edilecek yarışmaya okul veya ferdi lisanslı Bağcılar İlçesinde okuyan tüm liseli gençler başvuru yapabilecek..

GÜÇLÜDER Başkanı Alpaslan İlhami Motur, yarışma ile bireysel sporlarda kişisel gelişim ve kontrolün önemine dikkat çekerek; “Gençlerimize ata sporumuz bilek güreşini tanıtmayı ve sporu yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Bilek Güreşi faydalı ve uygulaması kolay bir spor dalı. Halkımız nezdinde yaygınlaşmasını da amaçlıyoruz. Bağcılardaki tüm liseli gençlerimizin Bilek Güreşi Yarışması’na katılımlarını bekliyoruz. Derece alacak yarışmacılara Madalya ve hediye takdim edeceğiz. Dereceye giren okullarımıza da kupaları vereceğiz.” dedi.

Bağcılar Yıldıztepe Gençlik Merkezinde gerçekleştirilecek olan yarışma hakkında detaylı bilgiye www.gucluder.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply