Akdeniz Dinamik Gençlik, Bilek Güreşi Antrenmanlarına Hız Verdi

Antalya Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü spor komisyonu, bilek güreşi antrenmanlarına hız verdi.

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından 2-6 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’nın Belek ilçesinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’na hazırlanan Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Bilek Güreşi sporcuları, spor komisyonu başkan yardımcısı, deneyimli antrenör Mehmet Güneş tarafından teknik ve taktik antrenmanlara hız verdi.

Şampiyonaya 1 buçuk ay gibi kısa bir süre kala 14 lisanslı sporcusu ile her hafta Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri çalışma gerçekleştiren Mehmet Güneş, “Sporcularımızla pazartesi günü ağırlık, perşembe günü teknik ve taktik, cumartesi günü ise masa antremanları yapıyoruz” dedi. Sporcuları arasında Ankara’da madalya kazanan ve dereceye girenler olduğunu da belirten deneyimli çalıştırıcı Güneş, başarılarını artırarak Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü adına Antalya’mızı gururlandırmak istediklerini belirtti.

Akdeniz Dinamik Gençlik Spor Kulübü Spor Komisyonu başkan yardımcısı Mehmet Güneş antrenörlüğün yanısıra aynı zamanda müsabakalarda Bilek Güreşi İl hakemi olarak da görev yapıyor.

Leave a Reply