GÜÇLÜDER, “Kafelerde Bilek Güreşi” Projesinin Üçüncü ve Dördüncü Programlarını Gerçekleştirdi

İstanbul Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (GÜÇLÜDER), “Kafelerde Bilek Güreşi” projesinin üçüncü ve dördüncü programlarını gerçekleştirdi.

Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-II kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen proje, 28 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 13:30-15:30 arasında The Cafes’s’de başlayıp yine aynı gün saat 16:30-18:30 arasında “Çatı Cafe’de gerçekleştirilen programla tamamlandı.

Geçen haftaki programda olduğu gibi bu hafta da yediden yetmişe herkesin ilgi gösterdiği etkinlikleri özellikle gençlerin merak ve hoşnutlukla karşılaması, GÜÇLÜDER ailesini oldukça memnun etti. Bilek güreşi müsabakalarına katılanlara ilk programda olduğu gibi çekilişle hediyeler verildi.

Yapılan açıklamada; “”Kafelerde Bilek Güreşi” projemiz 8 ay boyunca haftada en az bir kere olmak üzere Bağcılar ilçesinde bulunan kafe, park ve bahçelerde devam edecektir. Bir sonraki etkinliğimizin tarih ve saati önümüzdeki günlerde ayrıca duyurulacaktır. Sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden bizi takip edebilirsiniz.” denildi.

Leave a Reply