İstanbul GÜÇLÜDER, “Kafelerde Bilek Güreşi’’ Projesinin İkinci Programını Gerçekleştirdi

İstanbul Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (GÜÇLÜDER), “Kafelerde Bilek Güreşi’’ projesinin ikinci programını gerçekleştirdi.

Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-II kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Kafelerde Bilek Güreşi” projesinin ikinci programı, 21 Ekim 2017 cumartesi günü saat 16’da Bağcılar Seyit Çavuş Parkı’nda başlayıp gençlerin yoğun ilgisiyle saat 18’e kadar devam etti.

Geçen haftaki ilk programda olduğu gibi bu hafta da yediden yetmişe herkesin ilgi gösterdiği etkinliği özellikle gençlerin merak ve hoşnutlukla karşılamasının GÜÇLÜDER ailesini oldukça memnun ettiği gözlendi. Bilek güreşi müsabakalarına katılanlara ilk programda da olduğu gibi çekilişle hediyeler verildi.

Kulüpten yapılan açıklamada; ““Kafelerde Bilek Güreşi” projesi 8 ay boyunca haftada en az bir kere olmak üzere Bağcılar ilçesinde bulunan kafe, park ve bahçelerde devam edecektir. Bir sonraki etkinliğimizin tarih ve saati önümüzdeki günlerde ayrıca duyurulacaktır. Sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden bizi takip edebilirsiniz.” denildi.

Leave a Reply