İstanbul GÜÇLÜDER, Bağcılar’da Bilek Güreşi Tanıtımlarına Devam Ediyor

İstanbul Bağcılar’da faaliyet gösteren Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (GÜÇLÜDER), “Kafelerde Bilek Güreşi” projesini 5 Kasım 2017 Pazar günü 2 ayrı kafede gerçekleştirdi.

Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-II kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘’Kafelerde Bilek Güreşi’’ projesi ile Bağcılar ilçesinde Ata sporu Bilek Güreşi tanıtım etkinlikleri her hafta en az bir kafede devam ediyor. Etkinlik esnasında yediden yetmişe herkes bilek güreşi hakkında bilgi sahibi olup standartlara uygun bilek büreşi masasında ve resmi bilek güreşi hakemleri yönetiminde bilek güreşi maçları yapma imkanı buluyor.

Bu haftaki proje etkinliği ilk olarak Sancaktepe mahallesinde bulunan Hey! Saran kafede saat 13:00’de başlayıp 15:00’de tamamlandı. Ardından Güneşli mahallesindeki Güneşli Park AVM içerisinde konumlu Cafe Babboo ‘bs de haftanın ikinci etkinliğini saat 16:00’da başlatıp 19:00’da tamamlandı.

Her iki etkinlikte de katılımcılar arasında yapılan çekilişlerle hediyeler takdim edildi. Proje etkinliğini, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu İstanbul İl temsilcisi de ziyaret ederek destek ve tebriklerini iletti.

Projenin haftalık etkinlik programı, kulübün internet sayfasından, sosyal medya hesaplarından ve KafelerdeBilek isimli sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.

Leave a Reply