İstanbul GÜÇLÜDER, “Kafelerde Bilek Güreşi” Projesini Başlatıyor

İstanbul Güçlü Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü’nün (GÜÇLÜDER) hazırlayıp Gençlik Projeleri Destek Programı 2016-2 kapsamında uygun görülerek T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Kafelerde Bilek Güreşi” projesi başlıyor.

Projesiyle gençlerimize Ata sporumuz bilek güreşini tanıtmak, spor aracılığı ile milli birlik ve kardeşlik duygusunu geliştirmenin amaçlandığı ifade edildi.

Her hafta Bağcılar ilçe sınırları içerisinde bulunan en az bir kafe, park veya bahçede bilek güreşi hakemleri yönetiminde bilek güreşi tanıtımı ve müsabakaları gerçekleştirilecek. Müsabakaya katılan isimler arasından çekilişle hediyeler takdim edilecek. Toplam 8 ay sürecek proje, final ve kapanış programı ile tamamlanacak. Haftalık proje uygulama alanları, kulübün web sayfası ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilecek.

Proje açılış programı ise 14 Ekim 2017 Cumartesi günü 16:00-19:00 saatleri arasında Bağcılar ilçesi, Sancaktepe Mahallesi, Çarşı Caddesi (Yürüyüşyolu), No:12/B adresinde yer alan Coffeemania’da gerçekleştirileceği, “Kafelerde Bilek Güreşi” proje açılışına bütün vatandaşların davetli olduğu bildirildi.

Leave a Reply