Kocaeli Lider Gençlik, Güçlü Bilekleri Seçiyor

Kocaeli Lider Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü, ata sporumuz Bilek Güreşini sevdirmek, güçlü bilekleri keşfetmek ve bu alanda lisanslı sporcu sayısını artırmak amacıyla 14 Kasım 2015 / 2 Safer 1437 cumartesi günü İzmit Atatürk Spor Salonu’nda Kocaeli Bilek Güreşi Yarışması düzenliyor.

Genç Erkekler (18 yaş altı), Büyükler (18 – 39 yaş), Master (40 yaş ve üzeri) ve Engelliler kategorilerinde düzenlenecek yarışmada müsabakalar 18 ayrı sıklette Sağ ve Sol Kol olarak yapılacak. Her sıklette dereceye giren birincilere eşofman takımı ve madalya, ikincilere egzersiz seti ve madalya, üçüncülere barfiks barı ve madalya verileceği bildirildi.

Kulüp Spor Komisyonu Başkanı Ali Galip Göktürk yaptığı açıklamada; “Gençlerimizin geçen sene yaptığımız yarışmaya gösterdiği ilgi çok güzeldi. Bu vesile ile birçok gencimizi bilek güreşi sporuna kazandırdık. Bu sene tüm yaş gruplarında erkek sporcuları kapsayan daha geniş bir organizasyon düzenleme kararı aldık. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Yarışma için gerekli bilgi ve online başvuru formuna lidergenclik.net web adresinden ulaşılabileceği bildirildi.

Kayıt İçin : http://goo.gl/forms/l8BRGT6ZiN

Leave a Reply